![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/30fad591-3c2c-4482-b7e4-379f70e3cdb5.jpg)
В місті Дебрецен тривають Європейські університетські ігри-2024. Зокрема, успішно виступає українська жіноча збірна в баскетболі 3х3.
Сьогодні студентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Дарія Кононунченко, Вероніка Космач, Анжеліка Ляшко та Анастасія Ковтун зіграли поєдинок ¼ фіналу проти команди господарок – Університету фізичної культури та спорту Угорщини. Тренер – Юрій Процюк.
Напружений та безкомпромісний поєдинок завершився перемогою наших дівчат в овертаймі з рахунком 16:15, якій здобули путівку до півфіналу. Там суперницями наших дівчат буде команда Ризького університету імені Страдіня. Початок гри о 17:00 (за місцевим часом).
Варто додати, що на груповому етапі українки поступили опонентка з рахунком 17:20, тож мають хорошу можливість взяти реванш.
Відеотрансляція матчів: