Наші студентки у півфіналі Європейських ігор в Угорщині!

В місті Дебрецен тривають Європейські університетські ігри-2024. Зокрема, успішно виступає українська жіноча збірна в баскетболі 3х3.

Сьогодні студентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Дарія Кононунченко, Вероніка Космач, Анжеліка Ляшко та Анастасія Ковтун зіграли поєдинок ¼ фіналу проти команди господарок – Університету фізичної культури та спорту Угорщини. Тренер – Юрій Процюк.

Напружений та безкомпромісний поєдинок завершився перемогою наших дівчат в овертаймі з рахунком 16:15, якій здобули путівку до півфіналу. Там суперницями наших дівчат буде команда Ризького університету імені Страдіня. Початок гри о 17:00 (за місцевим часом).

Варто додати, що на груповому етапі українки поступили опонентка з рахунком 17:20, тож мають хорошу можливість взяти реванш.

Відеотрансляція матчів: