Нові можливості для поглиблення наукового співробітництва з Університетом Кобе Гакуїн (Японія)

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника радісно повідомляє про продовження співпраці з Університетом Кобе Гакуїн (Японія). Для нас відкриваються нові можливості для поглиблення наукового співробітництва, розвитку спільних освітніх програм і культурного обміну між Україною та Японією.

Запрошуємо студентів спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” 28, 30 серпня  (онлайн) та 6 вересня (офлайн) 2024 року взяти  активну участь у студентський форумі «Японія-Україна», який проводитиме професор Університету Кобе Гакуїн Йошіхіко Окабе.

За результатами успішного проходження курсу студенти отримають відповідні сертифікати.