Доцента кафедри журналістики Ігоря Бойчука нагороджено медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям»

Доцента кафедри журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидата політичних наук, заслуженого журналіста України Ігоря Бойчука нагороджено відзнакою Івано-Франківської ОДА та обласної ради – медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям». Урочисте вручення відбулося за участі голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлани Онищук та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради Василя Гладія.

«Отримати медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» – велика честь для мене. Це своєрідна оцінка 40-років роботи на інформаційній ниві, започаткування FM-мовлення в регіоні, створення радіостудій в університетах, формування студентського радіо міста. Тепер студенти не тільки спеціальності журналістика ПНУ мають хорошу матеріальну базу і можливість підвищувати свій професійний рівень, а й можуть це робити їх ровесники з інших вишів Прикарпаття», – каже Ігор Бойчук.

Варто зауважити, що при кафедрі журналістики з минулого року запрацювала Медіашкола для старшокласників міста.

Медаллю також відзначено зусилля Ігоря Бойчука в громадській роботі. Він є головою правління громадської організації «Асоціація регіонального розвитку Прикарпаття».

До слова, минулого року Ігор Бойчук був відзначений нагрудним знаком «Гордість Івано-Франківської територіальної громади».