Спільне дослідження з науковцем з Канади

Доценти кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ольга Білик, Наталія Іванотчак, Ірина Малишівська та Наталія Пилячик, у співавторстві з північноамериканським кореспондентом журналу University World News, доктором філософії Натаном Грінфілдом (Dr. Nathan M. Greenfield, North American Correspondent for University World News), опублікували статтю «Unveiling the Shadows of Tragedy: Exploring a Multimodal Metaphor in Agnieszka Holland’s Mr. Jones (2019)» («Розкриваючи тіні трагедії: Дослідження мультимодальної метафори в романі Аґнєшки Голланд «Містер Джонс» (2019)») у престижному науковому журналі «Acta Universitatis Sapientiae Film and Media Studies», Vol. 25, 2024 (Web of Science) переглянути.

Стаття виконана в рамках наукової теми кафедри англійської філології – «Когнітивно-комунікативний та мультимодальний виміри англомовного дискурсу». Дослідження присвячене висвітленню теми Голодомору в мультимодальному вимірі, і саме така наукова розвідка стала продовженням аналізу трагічних тем в історії України.

Спершу дослідники проаналізували тему Чорнобиль (переглянути), а тепер – Голодомор.

Такі спільні публікації з науковцями з-за кордону сприяють поширенню української науки у світі та утвердженню української історії на міжнародній арені.