Вітаємо з Днем знань!

Дорога університетська спільното! Першокурсники, викладачі, студенти!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового 2024-2025 навчального року!

Ми розпочинаємо цей рік у час, коли Україна продовжує боротися за свою свободу і незалежність. Незважаючи на виклики, ми залишаємося непохитними у своєму прагненні до знань, досягнень та розвитку. Ваша стійкість, відданість освіті та непохитна віра у Перемогу роблять нас сильнішими щодня.

Особлива подяка нашим воїнам — студентам, викладачам та випускникам, які захищають нашу державу на передовій. Завдяки вам ми можемо продовжувати навчання, здобувати нові знання та розвивати українську науку тут, на освітньому фронті.

Дорогі першокурсники, відсьогодні ви стаєте частиною нашої великої та дружної університетської родини! Перед вами відкриваються безмежні можливості для самореалізації, розвитку та творчості. Пам’ятайте, що освіта — це ключ до успіху, а критичне мислення, взаємопідтримка та здатність приймати правильні рішення є тими якостями, які зроблять вас лідерами майбутнього. Наше майбутнє залежить від вас — тих, хто має чітку мету, високі моральні принципи та прагне досягти вершин.

Разом ми створимо середовище, в якому кожен зможе реалізувати свій потенціал, де панує атмосфера взаєморозуміння та підтримки.

Бажаємо вам успіхів, натхнення та яскравих моментів у новому навчальному році! Нехай він принесе вам незабутні враження, нові знання та впевненість у власних силах.

Миру та Перемоги! Слава Україні!