Запрошуємо на лекцію Василя Костицького «Економічні та соціально-правові основи Європейської інтеграції: історія та перспективи України»!

Завтра, 4 вересня, в 25 аудиторії Центрального корпусу Прикарпатського національного університету об 12:20 год відбудеться зустріч з гостьовим професором кафедри міжнародних економічних відносин, віце-президентом Асоціації народних депутатів України, доктором юридичних наук, академіком Національної академії правових наук України, професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Президентом Асоціації українських правників, Заслуженим юристом України, Послом Миру, радником кардинала Любомира Гузара Василем Костицьким.

Запрошуємо студентів, науково-педагогічних працівників та всіх охочих відвідати його лекцію на тему: «Економічні та соціально-правові основи Європейської інтеграції: історія та перспективи України».

Довідково.

Усі роки роботи на керівних посадах Василь Костицький веде активну наукову діяльність. Сформулював основні положення теолого-соціологічного розуміння права та нову модель поділу влади, обгрунтував Закон перманентної концентрації капіталу, концептуальні положення економіко-правового механізму охорони довкілля, підготував проект нової редакції Конституції та проект Екологічного кодексу України. Обраний почесним професором Запорізького національного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Класичного приватного університету (м. Запоріжжя), Головою Наглядової ради Державного університету інфраструктури і технологій.

Ним написано та опубліковано більше 400 наукових праць, серед яких 35 індивідуальних та колективних монографій, 18 підручників і навчальних посібників, майже 40 брошур, кілька коментарів до Конституції та законодавства України. Під його керівництвом захищено ряд кандидатських та докторських дисертацій.

В. Костицький – автор майже 200 проектів законів, більшість з яких були прийняті Верховною Радою України, зокрема, про охорону навколишнього природного середовища, про судовий устрій, про Вищу Раду Юстиції, про Конституційний суд України, про захист прав власників, про свободу віросповідання. Один із «батьків» Конституції України 1996 року, автор проекту ряду статей, член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України по доопрацюванню проекту Конституції України.