Наталія Сабат – стипендіатка програми Уряду Республіки Польща для молодих науковців!

Доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи педагогічного факультету Прикарпаття національного університету імені Василя Стефаника Наталія Сабат у 2024-2025 н.р. реалізовуватиме програму академічної мобільності шляхом проходження стажування в межах Стипендіальної програми Уряду Республіки Польща для молодих науковців від Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

Започаткована 2003 року програма призначена для здійснення наукового стажування, яке є однорічним індивідуальним додатковим навчанням.

Програма залучає людей, які мають шанс зіграти важливу роль у формуванні політики та суспільного життя своїх країн у майбутньому.

Щиро вітаємо Наталію Іванівну з вагомою перемогою! Бажаємо привітних та доброзичливих колег, творчого натхнення, розширення наукових інтересів, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових успіхів!