Вічна пам’ять Герою!

З глибоким сумом повідомляємо, що у російському полоні загинув захисник України Павло Дмитраш — випускник Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, спеціальності «Музичне мистецтво» (2019 рік). Йому було лише 27 років.

Павло народився 13 квітня 1996 року в місті Чортків Тернопільської області. Після закінчення навчання і від початку війни Павло Дмитраш став на захист України.

Колектив викладачів, студентів та співробітників університету висловлює щирі співчуття родині, близьким і друзям Павла. Його героїзм, відданість Батьківщині назавжди залишаться в наших серцях як приклад справжньої мужності, відваги та патріотизму!

Вічна пам’ять Герою! Павло Дмитраш назавжди залишиться частиною нашої університетської родини та символом незламного духу українського народу.