Запрошуємо на тренінг «Кроки до рівних можливостей: інтеграція гендерного підходу в університеті»!

Запрошуємо на заняття з тренінгового курсу «Університет майбутнього: секрети успішного управління в освіті».

Дата та час заняття: 10 жовтня 2024 року о 14:00 год.

Місце проведення: Центр «PNU EcoSystem», 233 аудиторія, адреса: вул. Шевченка 57, м. Івано-Франківськ.

Цей курс покликаний підвищити кваліфікацію, розширити професійні знання та навички, необхідні для ефективного управління та забезпечення високої якості освітньої діяльності.

Темою нашої зустрічі буде: «Кроки до рівних можливостей: інтеграція гендерного підходу в університеті».

Спікер: Оксана Цюпа – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, національна експертка з публічних фінансів та гендерно орієнтованого бюджетування.