EDUC Staff Week: навчилися управлінню спільнотами та комунікаційним взаємодіям

З 1 по 4 жовтня 2024 року у місті Печ, Угорщина, відбувся EDUC Staff Week, у якому взяли участь представниці нашого університету: фахівець навчально-наукового центру досліджень, проєктів та наукової інформації Анна Борищак та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Катерина Кобута.

Цей захід, організований в рамках ініціативи альянсу European Digital UniverCity (EDUC), був спрямований на поглиблення співпраці та зміцнення зв’язків між європейськими університетами.

Програма EDUC Staff Week передбачала низку лекцій та практичних воркшопів, що охоплювали важливі теми, зокрема:

• Основи комунікації та побудови спільноти в міжнародних спільнотах в межах європейських університетів;

• Комунікація в умовах сучасних соціальних медіа;

• Взаємодія з поколіннями Z і Альфа.

Учасники мали змогу взяти участь у волонтерській діяльності, а саме виготовляли іграшки для хворих дітей.

Захід став чудовою можливістю для учасників поділитися кращими практиками, налагодити нові зв’язки та обговорити майбутні напрями співпраці.

У результаті фахівці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримали новий досвід, який сприятиме подальшому розвитку університету, а також зміцненню його позицій у європейському освітньому просторі.