Відзначено головних редакторів наукових журналів категорії А та викладачів університету!

Сьогодні в.о. ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, перша проректорка Валентина Якубів разом із генеральним директором Наукового парку ПНУ Романом Бубною та Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Фундації друзів України» відзначили головних редакторів наукових журналів категорії А, а також викладачів університету, які активно сприяють підготовці студентів-переможців наукових конкурсів. Нагороджені отримали ноутбуки.

Вітаємо проректора з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку Ярослава Шинкарука, завідувача кафедри фізики і хімії твердого тіла професора Любомира Никируя, професорку кафедри української літератури Наталію Мафтин, доцентку кафедри української літератури Наталію Вівчарик, доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілько, професора кафедри менеджменту і маркетингу Івана Благуна, доктора фізико-математичних наук, професора Андрія Загороднюка, та доцентку кафедри історії України і методики викладання історії Галицьку-Дідух Тамару.

«Головним завданням університету є підтримка талановитих викладачів, які навколо себе створюють сприятливу атмосферу, передають знання, готують студентів та розширюють їхній кругозір, роблять їх креативними та успішними. Хочемо урочисто подарувати вам для роботи та нових звершень сучасні ноутбуки. Дякуємо вам за вашу працю та бажаємо нових здобутків!», – побажав Ігор Цепенда.