10 тонн херсонських кавунів та овочів роздали працівникам ПНУ та ХДУ

До Дня працівників освіти колективи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Херсонського державного університету отримали особливий подарунок від рідної Херсонщини – понад 10 тонн свіжих овочів та кавунів.

Це стало символом єдності та підтримки між півднем та заходом України, особливо важливої в умовах викликів сьогодення.

В.о. ректора ПНУ імені Василя Стефаника Ігор Цепенда висловлює щиру вдячність херсонським фермерам за цей щедрий дарунок, що символізує підтримку, солідарність та взаємну турботу між регіонами. У нинішні складні часи цей жест є надзвичайно важливим, демонструючи, що єдність українців сильніша за всі виклики.

Особлива подяка Херсонському державному університету, Херсонській обласній військовій адміністрації, начальнику Олександру Прокудіну, першому заступнику Дмитру Бутрію, а також усім організаторам та учасникам цієї ініціативи за організацію та доставку.

Не можемо не відзначити і зусилля профспілкових комітетів обох університетів, які забезпечили ефективну логістику та координацію. Цей дарунок стане не лише корисним ресурсом, але й символом міцної дружби та співпраці між нашими регіонами.

Серед них – кавуни, сині, цибуля, перець та багато іншої городини.