Презентація каталогу творчих дитячих робіт та майстер-клас із графіки студентів-митців

15 жовтня у рамках співпраці кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації ПНУ з ГО «Науково- аналітичний центр Івано-Франківської ТГ» та освітніми закладами міста відбулася презентація каталогу творчих дитячих робіт конкурсу «Свою Україну любіть». Вона присвячена 210-тій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Учасниками конкурсу стали вихованці Івано-Франківської дитячої художньої школи та художньої студії «Крилаті мрії».

Роботи виконані під керівництвом викладачів Христини Биканової та Вікторії Романюк. Конкурс організовано і проведено громадським діячем, депутатом Івано-Франківської міської ради Романом Харуком.

Під час презентації каталогу студентами кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації ПНУ для учасників конкурсу проведено майстер-клас із графіки.

Всі присутні на заході власноруч створили оригінальні мистецькі твори, отримавши позитивні емоції та новий творчий досвід.