Європейський парламент провів перший навчальний візит для студентів з України

З 15 по 17 жовтня Європейський парламент приймав 12 студентів-перекладачів, серед який четверо студентів-магістрантів першого та другого року навчання факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Візит організовано в рамках грантової програми «Зміцнення потенціалу для підготовки конференц-перекладачів у ПНУ 2024-2025» для підтримки підготовки кваліфікованих українських перекладачів.

Протягом трьох днів учасники здобували практичні знання про усний переклад в Європарламенті та Єврокомісії, а також мали нагоду відвідати зустріч з учасниками програми Молодих політичних лідерів з України, яку організував Генеральний директорат з питань зовнішньої політики.

Цей візит став важливим кроком у розвитку професійних навичок молодих українських конференц- перекладачів та зміцненні їхніх зв’язків з європейськими інституціями.

Ми щиро вдячні європейським партнерам за чудову нагоду для студентів дізнатися про роботу конференц-перекладачів з перших вуст.