В рамках свого візиту на Івано-Франківщину президент Олімпійської академії України Марія Булатова зустрілася з ректором та студентами Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Зокрема, з ректором обговорили співпрацю вишу з Олімпійською академією, а от студенти спеціальності фізична культура слухали про історію досліджень олімпійського спорту в Україні. Далі детальніше –
https://www.youtube.com/watch?v=xeSkITusbBU
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)