![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/уч3-1024x741.jpg)
Днями, в рамках відзначення ХII Міжнародного дня Scratch, студенти бакалаврату та магістратури спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» під керівництвом викладачів кафедри математики та інформатики і методики навчання провели майстер-класи з програмування на Scratch для учнів загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська. Ініціаторами таких заходів виступили викладачі Олеся Власій та Ольга Дудка.
Учасниками майстер-класів стало близько півсотні школярів. Майбутні педагоги провели з учнями індивідуальні заняття, під час яких кожен із дітей мав можливість не тільки створити свою гру на
Scratch, а й зіграти в неї . Після завершення майстер-класів кожен із школярів отримав у подарунок сертифікат учасника.
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/уч1-1024x731.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/уч4-1024x636.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/уч2-1024x704.jpg)