Посвята першокурсників у студенти відбулася на центральній площі Давнього Галича

Традиційно на початку нового навчального року на факультеті туризму проводиться Посвята першокурсників у студенти. Вже п’ятий рік поспіль такий захід проходить для тих, хто вступив на навчання за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Цього разу локацією для такого дійства обрали Давній Галич. Це не випадково, тому що Галич – це столиця Галицько-Волинської держави, відомий культурно-історичний центр Прикарпаття.

Доцент кафедри Тарас Маланюк провів для студентів та викладачів екскурсію унікальними пам’ятками Національного заповідника «Давній Галич». Далі, на центральній площі м. Галича біля пам’ятника першому українському королю Данилу Галицькому, відбулася церемонія посвяти.