Наші волейболісти – переможці міжнародного турніру

Міжнародний волейбольний турнір серед студентських жіночих команд пройшов 28-29 вересня в м.Чернівці. Захід приурочили 144-ій річниці з дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Традиційно ініціатором турніру виступив факультет фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ за сприяння ректорату. Цьогоріч, окрім семи команд – зі Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини й Буковини – які демонстрували високе мистецтво гри у волейбол до Чернівців завітала команда «Сперанца – Кишинів» (Республіки Молдова). Ігрові матчі відбувалися на базі спортивних комплексів СК «Будівельник» та СК «ЧОДЮСШ».

Відрадно зазначити, що за результатом запеклих волейбольних баталій переможцем турніру стала команда нашого університету – “ПНІ ім.В.Стефаника”. Головний тренер – Ірина Цап.

Призерами турніру також стали: II місце –  «ЧНУ ім. Ю.Федьковича» (м. Чернівці), головний тренер – І.Васкан, тренер – Т.Григоришина; ІІІ місце – «Коледж фізичного виховання» (м. Івано-Франківськ), головний тренер команди Ю.Кваснюк.