![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/RECTOR-фото.png)
7 квітня ректор університету Ігор Цепенда провів онлайн брифінг для студентів «Університет на карантині і після нього» та дав вичерпні відповіді на запитання.
З ініціативи ректора такі зустрічі будуть проводитися раз у два тижні.
Ото ж, слідкуйте за анонсом щодо наступного брифінгу на сайті університету та сторінці ректора в Instagram https://www.instagram.com/tsependaigor та готуйте нові запитання.
Для тих, хто не мав можливості взяти участь у онлайн брифінгу може переглянути запис трансляції.