![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/327337464_903764197636385_5749610044305508118_n-724x1024.jpg)
Запрошуємо 28 січня о 16 год. викладачів, студентів, працівників Прикарпатського національного університету та всіх шанувальників хореографічного мистецтва на творчий вечір з нагоди ювілею Івана Курилюка, професора кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ, народного артиста України, головного балетмейстера Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія», голову Івано-Франківського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.
Будемо раді зустрічі! Вхід вільний. Ведучий заходу заслужений журналіст України Богдан Кучер.
Організатори вечора: Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття; Івано-Франківський обласний осередок національної хореографічної спілки України; Обласна філармонія імені Іри Маланюк.