![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/bd971832-cd78-4314-987d-1585a93464c4-1024x682.jpg)
Дві переконливі перемоги вивели жіночу баскетбольну команду «Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2» в одноосібні лідери чемпіонату Вищої ліги! Щиро вітаємо наших студенток-баскетболісток!
У межах жіночої Вищої ліги України з баскетболу спортсменки “Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2” у двох поєдинках перемогли команду “КІВС-СКІФ” зі Львова. Матчі відбулися 17-18 лютого в Івано-Франківську. У першій грі дівчата перемогли з рахунком 85:64. Та у другій – 82:47.
Фото Володимир Дудчак