![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/da6ebacf-19b8-4a43-b70e-0bedc0027ccc-1024x574.jpg)
4 квітня о 13:30 год. в актовому залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться вечір-портрет присвячений творчості Квітки Цісик. Організовує дійство Навчально науковий центр студентського розвитку ПНУ.
Українська музика – це перлина нашого народу у якій є щось магічне, яке йде з глибини душі до людських сердець. Незламність духу,гордість за своє українське походження, національна ідентичність, це все асоціюється з цією постаттю. Запрошуємо всіх поринути у творчість легендарної співачки Квітки Цісик. Таланту який став душею українського народу, хоча міг загубитися за океаном.