Майстер-клас із акварельного живопису для студентів-митців

1 квітня відбулася творча зустріч та майстер-клас з акварельного живопису відомого художника Анатолія Мельника для студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Студенти ознайомилися з тематикою та напрямками творчості художника, дізналися про особливості авторського творчого методу митця й побачили під час майстер-класу поетапність виконання твору акварельного живопису.

Майстер-клас знаного аквареліста викликав великий інтерес студентів. Вони задавали чимало запитань, на які отримали вичерпні відповіді досвідченого майстра пензля. Приємним сюрпризом для найактивніших учасників майстер-класу стали подаровані митцем авторські роботи.