![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/naukovi-proiekty-pnu-finansuvatymutsia-derzhavnym-biudzhetom-1.jpg)
Наші студенти отримали академічні стипендії Президента України!
Їх виплачуватимуть протягом II семестру 2023/2024 навчального року.
Стипендії у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за активну наукову, волонтерську діяльність та визначні успіхи в навчанні отримали: Олександра Дедерчук – студентка економічного факультету, Вікторія Іллеш – з факультету туризму, Мар’яна Перепічка – з факультету історії, політології і міжнародних відносин, Ірина Угорчук – студентка фізико-технічного факультету.
Вітаємо з високими відзнаками на загальнодержавному рівні!