Студентам університету презентували інформаційну платформу PenAll

Презентація платформи публікацій PenAll відбулася сьогодні на факультеті філології. Спікерами зустрічі були Максим Романюк, засновник PenAll та Святослав Костюк, редактор PenAll. Вони розповіли студентам про проект, ознайомили з правилами публікування та наочно продемонстрували, як користуватися ресурсом. PenAll стартував в Україні 16 листопада минулого року. Це новий унікальний інформаційний ресурс, який дає змогу читати не лише кількох чи кільканадцять авторів, як це відбувається у більшості ЗМІ, а черпати інформацію від тисяч активних дописувачів по всій країні.

Максим Романюк, засновник PenAll зазначив, що платформа відкриває великі можливості для тих, хто хоче писати, ділитися інформацією, публікувати власну аналітику, розповідати про враження та захоплення, мотивувати інших.

“Якісний контент – це те, на чому ми акцентуємо і впевнені, що його може творити практично кожен. PenAll не має вікових  обмежень. Ти пишеш – тебе читають. Завдяки нашій платформі дописувачі можуть вести власний блог, інформувати читачів про події, які з ними трапляються. Поряд з молодими авторами публікуються вже знані журналісти та експерти, тому це можливість ставати впізнаваним і популярним», – розповів Максим Романюк.

Святослав Костюк звернув увагу майбутніх філологів та журналістів на можливість професійної реалізації саме через платформу публікацій PenAll. Зокрема, створення особистого портфоліо, свого “імені”, популяризувати себе як автора чи експерта. Він також розповів, що на PenAll присутній рейтинг авторів, адже кожен матеріал зареєстрований користувач зможе оцінити, прокоментувати та поширити. Система рахує голоси, відгуки та визначає, хто з дописувачів оприлюднив найкращий матеріал та хто був найактивнішим автором місяця. Спікери зустрічі, які свого часу вони навчалися на факультеті журналістики ЛНУ імені І. Франка та працювали в ЗМІ, також поділилися зі студентами своїм життєвим та професійним досвідом, відповіли на запитання.

Детальніше ознайомитися з платформою публікацій PenAll можна за посиланням: https://www.penall.net/vidkryj/