Звітна наукова конференція за 2017 рік

26 березня розпочала роботу звітна наукова конференція університету за 2017 рік. У її роботі беруть участь викладачі, докторанти, аспіранти та студенти. Пленарне засідання відкрив ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда. Він у своєму виступі відзначив активну наукову діяльність університету та високо оцінив успіхи наших вчених. Ректор також нагородив медаллю “За заслуги перед університетом” професорів Богдана Грицуляка, Володимира Кланічку, Неллі Лисенко та Марка Рувінського. Професора університету Івана Баланюка відзначили Грамотою Верховної ради України “За заслуги перед Українським народом”.

Під час роботи пленарного засідання з доповідями виступили доктор  юридичних  наук, доцент Ольга Зозуляк (“Теоретико-прикладні проблеми гарантування  банківських вкладів за  законодавством України”) та  доктор історичних наук, доцент Лілія Шологон (“Джерела з історії національно-культурного руху українців Галичини (1848–1914 рр.): методологія дослідження”).

У рамках програми звітної наукової конференції впродовж 26-30 березня пройдуть пленарні засідання секцій в інститутах, на факультетах, секційні засідання за участю викладачів, докторантів, аспірантів та студентів, виставки наукових робіт. На звітній конференції буде працювати 20 секцій, 104 підсекції. Підсумкове засідання керівників секцій відбудеться 30 березня.