Науковий співробітник кафедри біохімії та біотехнології Ігор Юркевич взяв участь у міжнародній конференції з біоінформатики

Науковий співробітник кафедри біохімії та біотехнології Ігор Юркевич взяв участь у міжнародній конференції для фахівців у галузі біоінформатики «Galaxy User Conference», яка проходила днями в м.Фрайбург (Німеччина). Учасниками заходу стали дослідники з Європи, Північної Америки та Австралії. Метою конференції було зібрати біоінформатиків, які використовують онлайн платформу Galaxy для аналізу біомедичних даних (ДНК, РНК-транскрипти, білки, тощо). Також організатори наукового форуму надали можливість науковцям представити результати власних досліджень та обговорити їх аналізи.

Науковий співробітник нашого університету Юркевич Ігор виступив на міжнародній конференції з доповіддю на тему «Late reproduction in Drosophila». Дослідник представив у своєму виступі результати по аналізу однонуклеотидних поліморфізмів в геномі, рівня іРНК-транскриптів, вмісту білків та метаболітів при розмноженні організмів у пізньому віці. Науковець зазначив, що такі дослідження дозволяють виявити гени та білки, задіяні у регуляції тривалості життя, розвитку та метаболізму.