XI Міжнародна конференція: науковці презентували власні дослідження з хімії та фізики

В університеті завершила роботу XI Міжнародна конференція «Electronic processes in organic and inоrganic materials» (“Електронні процеси в органічних і неорганічних матеріалах”) (ICEPOM-11). Співорганізаторами виступили Навчально-науковий центр хімічного матеріалознавства та нанотехнологій Прикарпатського національного університету разом із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національною Академією Наук України та Інститутом фізики НАН України.

Як зазначають організатори, інтерес науковців до досліджень електронних процесів в органічних та неорганічних матеріалах значно збільшився за останні роки. На ICEPOM-11 було подано 131 доповідь від вітчизняних науковців та 45 доповідей від закордонних вчених. Зокрема, свої доповіді та презентації власних досліджень представили науковці з Азербайджану, Литви, Польщі, Туреччини, Франції, Білорусі, Німеччини, Бельгії, США, Індії та Китаю.

Під час роботи конференції працювали спеціальні сесії по нових матеріалах і композитах, включаючи рідкі кристали, полімерні та нанокомпозити. Також на окремих сесіях було проведено огляд поточного стану досліджень нових матеріалів для сонячних батарей та електролюмінесцентних пристроїв.

Після завершення секційних засідань відбулося пленарне засідання, на якому учасники обговорили результати конференції. Голова міжнародного програмного комітету Ірина Савченко висловила подяку за підтримку у проведенні конференції ректору університету Ігорю Цепенді, директору навчально-наукового центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій Тетяні Татарчук та провідному фахівцю Наталії Палійчук.

Кращі доповіді учасників будуть опубліковані у журналі “Molecular Crystals and Liquid Crystals” (видавництво Taylor and Francis Group, Великобританія), який індексується базою даних SCOPUS.