Майбутні лісівники стали призерами всеукраїнської предметної олімпіади

Днями в Житомирському національному агроекологічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Лісове господарство» (напрям «Лісове і садово-паркове господарство») серед студентів закладів вищої освіти України.

Учасниками предметної олімпіади стали 9 студентських команд, а саме: Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Житомирського національного агроекологічного університету,  Національного університету біоресурсів і природокористування України, Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова, Вінницького національного аграрного університету, Сумського національного аграрного університету, Уманського національного університету садівництва, Миколаївського національного аграрного університету. Команду нашого університету представили студенти факультету природничих наук спеціальності “Лісове господарство” Ганна Захарія, Діана Кривенко (4-ий курс) та Богдан Малашкін (1-ий курс).

Програма олімпіади включала три етапи. На І етапі (практичному) кожен із учасників визначав 25 зразків пагонів деревно-чагарникових порід, слідів звірів та насіння дерев і кущів. На ІІ етапі (теоретичному) студенти розв’язували тестові завдання із таких дисциплін: «Лісівництво», «Лісова таксація», «Озеленення населених місць», «Лісові культури», «Дендрологія». Під час ІІІ етапу (професійні змагання у лісових насадженнях) кожен із учасників повинен був провести окомірну таксацію окремого ростучого дерева та двох насаджень.

За підсумками олімпіади команда студентів-лісівників нашого університету посіла третє місце. Учасники отримали грамоти та кубок. Також наші студенти Ганна Захарія і Богдан Малашкін нагороджені дипломами ІІІ ступеня.