Біг – це свобода

1 червня в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018» серед студентської молоді. Його ініціатором виступив Комітет з фізичного виховання і спорту МОН України. До участі в спортивному змаганні долучилися викладачі та студенти Прикарпатського національного університету та закладів вищої освіти міста. Забіг пройшов у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка. Довжина дистанції забігу – 1609 метрів. У ньому взяли участь близько півсотні учасників. Всі, хто з тих чи інших причин лише спостерігали за видовищем, кажуть лише одне – воно надихає. Адже це певний прояв людського духу. Це свобода!

Після завершення забігу відбулося нагородження. Голова ради спортивної студентської спілки області, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда та начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Михайло Стефанків вручили грамоти і призи переможцям забігу, а також наймолодшому і найстаршому учасникам. Серед юнаків переміг Микола Баран (студент Прикарпатського національного університету), а серед дівчат найкращою стала Мілана Харук (студентка Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія”). Самим юним учасником визнано п’ятирічного Станіслава Маланюка. Ну а найстаршим став Іван Файчак (79 років, викладач ІФТУНГ).