25 червня в університеті відбулося засідання науково-технічної ради під головуванням проректора з наукової роботи, професора Андрія Загороднюка. Розпочався захід приємним моментом нагородження. Провідний фахівець з питань інтелектуальної власності Світлана Стецюк отримала дипломом і нагрудний знак лауреата обласного рейтингового огляду «Галицький кмітливець 2017».
Далі відповідно порядку денного присутні заслухали звіти науково-педагогічних працівників університету про результати перебування у творчих відпустках та розглянули проекти наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2019 році і здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету. Щодо останніх на розгляд членів науково-технічної ради було представлено 5 проектів. Це такі як: «Мистецтво української діаспори ХХ-ХХІ століття як функціональна система національної культури» (керівник – професор Віолетта Дутчак), «Алгебри системних аналітичних функцій на бананових просторах. Алгебраїчні та аналітичні структури на спектрах» (керівник – професор Андрій Загороднюк), «Дослідження моделювання прикладних «кремній-на-ізоляторі»-структур для програмованих сенсорних мікросистем-на-кристалі» (керівник – професор Ігор Когут), «Гібридні електрохімічні системи накопичення енергії на основі нанокомпозитів NiMoO4/C та NiWoO4/C» (керівник – професор Володимир Коцюбинський), «Багатошарові сонячні елементи другої генерації на основі сполук CdX, ZnX (X=O, S, Se, Te) із впорядкованими нановключеннями (керівник – професор Володимир Прокопів). Зазначимо, що усі проекти пройшли внутрішню експертизу, результати якої занесено в єдину базу Міністерства освіти і науки України «Наука в університетах».
Під час засідання керівники наукових досліджень та розробок представили свої напрацювання. Передусім вони поінформували про мету та очікувані результати реалізації запропонованих проектів. Своєю чергою члени науково-технічної ради університету при розгляді проектів звернули увагу на наявність у авторів і виконавців проектів публікацій в наукометричних базах даних, перспективи реалізації результатів досліджень і розробок у практичній сфері. За результатами обговорення всі проекти рекомендовано для проходження другого етапу конкурсу.
Зазначимо, що зараз в університеті виконується 12 проектів наукових досліджень і розробок, що фінансуються із загального фонду держбюджету на суму 4 мільйони 530 тисяч 748 гривень.