Студенти презентували власні ігрові проекти

Днями студенти-третьокурсники спеціальності «Комп’ютерні науки» факультету математики та інформатики презентували власні ігрові проекти. Захід відбувся в лабораторії розробки ігрового програмного забезпечення кафедри інформатики в рамках міжнародного проекту «GameHub: Співробітництво між університетами та підприємствами у сфері гральної індустрії в Україні програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти (№561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP).

Зазначимо, що до початку роботи над власними проектами студенти пройшли навчальні курси “Основи розробки комп’ютерних ігор” та “Технології розробки комп’ютерних ігор”.  Заняття відбувалися в лабораторії GameLab PNU, яка обладнана комп’ютерною технікою та спеціалізованими засобами, що дозволяють створювати сучасні звукові та візуальні матеріали та використовується при розробці ігрового програмного забезпечення. Обладнання лабораторії отримано в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС проекту Еразмус+.

Загалом було представлено 7 ігрових проектів із використанням ігрового рушія Cocos2d-x. Захист робіт пройшов у форматі конкурсу, за результатами якого кращі студентські роботи були відзначені призами від команди GameHub.

Як зазначають організатори, виконання таких проектів важливе для становлення майбутніх фахівців, адже молоді люди вчаться працювати в команді, виробляють вміння колективно аналізувати інформацію та разом розробляти план і  стратегію. Також, окрім навичок програмування ігрових додатків, студенти отримують знання з основ створення звукового та музичного супроводу комп’ютерних ігор.