Університет відвідала координатор Campus France Ukraine Ольга Хворостянко

11 вересня в університет завітала координатор Національної агенції з питань вищої освіти у Франції Campus France Ukraine Ольга Хворостянко. Вона провела зустріч зі студентами, аспірантами та викладачами. У заході також взяв участь представник “Альянс Франсез” в Україні Сергій Єрьомін.

Під час зустрічі Ольга Хворостянко розповіла про систему вищої освіти Франції, стипендіальні програми для навчання українських студентів університетах  та можливості якісного вивчення французької мови.

“Українські і французькі студенти знаходяться в одному освітньому просторі – Болонському, тому шанси на продовження освіти у Франції великі. Для іноземних студентів існує низка урядових та неурядових стипендій, тож варто спробувати.   Для тих, чия французька мова не є досконалою, існують освітні програми англійською мовою “Taught in English””, – зазначила координатор Campus France Ukraine.

У ході розмови Ольга Хворостянко звернула увагу присутніх, зокрема, на особливості вступу до іноземних вузів, проходження стажування за кордоном, порядок подання документів на навчання та відповіла на запитання.