Студенти університету стали переможцями міжнародного проекту “Poetry Slam 2.0”

Студентки університету Ольга Глебів (напрям підготовки «Міжнародні відносини») та Наталія Морис (факультет іноземних мов) стали переможцями міжнародного проекту “Poetry Slam 2.0” (Поезія в стереотипах). Захід пройшов днями в польському місті Ополє.

15 учасників з Польщі, України та Німеччини створювали стереотипну поезію впродовж трьох днів, зустрічалися з жертвами словесного насильства та тренерами. Прикарпатський університет на міжнародних студентських змаганнях “Poetry Slam 2.0” представила команда студентів у складі Ольги Глебів, Христини Микитин, Наталії Морис, Марії Данів, Вікторії Петришин під керівництвом завідувача кафедри іноземних мов і перекладу факультету історії, політології і міжнародних відносин, доцента Марії Ткачівської.

У рамках програми проекту учасники представили власні поетично-мистецькі замальовки. Зокрема, студентка нашого університету Ольга Глебів представила твір “Better will be later” (написаний англійською мовою). Інша наша учасниця проекту Наталія Морис презентувала твір “Ohnmacht” (написаний німецькою мовою). Власні поетично-мистецькі замальовки наших студентів були складені під час конкурсу за визначений організаторами час. Тривалість кожного виступу – 5-7 хвилин.

“Конкурс був напруженим і непростим. Він потребував від студентів чималого вміння володіти словом, креативності, артистизму та доброго знання іноземних мов. Наші студенти Ольга Глебів та Наталія Морис здивували всіх присутніх своєю креативністю та вмінням володіти словом. І приємно, що вони стали переможцями та були відзначені нагородами”, – розповіла керівник команди, завідувач кафедри іноземних мов і перекладу Марія Ткачівська.