Майбутні історики – володарі Кубку ректора

Інтелектуально-гумористична гра серед студентських команд –  КВК “Кубок ректора”- відбулася 6 листопада в актовій залі університету. Традиційний захід приурочили Міжнародному дню студента. Організатором КВК виступив студентський Сенат університету.

Цьогоріч участь у грі брали 9 студентських команд, які представляли інститути та факультети нашого університету. А саме: команда “Маша і зграя” (фізико-технічний факультет), “Тройнічок” та  “8 біт” (факультет математики та інформатики), “Cherry pie” (факультет іноземних мов), “Квартет Феміди” та “На відміну від…” ( Навчально-науковий юридичний інститут), “Тут і там” (педагогічний факультет), “Дежавю” (філософський факультет), “Перше-ліпше”(факультет історії, політології і міжнародних відносин).

У рамках програми КВК команди взяли участь у 2-х конкурсах.  У першому потрібно було підібрати вдалий напис до запропонованого фото. Другий, традиційний, конкурс – “Візитка”.

Виступи студентських команд оцінювало журі: ректор університету Ігор Цепенда, проректор з науково-педагогічної роботи Галина Михайлишин, голова студентського Сенату університету Юрій Лозяк, шоумен, учасник Ліги сміху Денис Боднарчук-Грита, Міс-КВН Ольга Мельникова.

Цьогоріч володарем “Кубку ректора” стала команда  “Перше-ліпше” факультету історії, політології і міжнародних відносин. Друге місце посіла команда “На відміну від…” Навчально-наукового юридичного інституту. Бронзовим призером Кубку ректора стала команда “Тут і там” педагогічного факультету.

Зазначимо, що КВК “Кубок ректора” пройшов за підтримки Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА.

• КВК Кубок ректора 2018