Команда баскетболісток Прикарпатського університету стала срібним призером світової першості

Команда баскетболісток Прикарпатського університету стала срібним призером Всесвітньої університетської ліги з баскетболу 3х3, яка проходила 15-18 листопада в китайському місті Сямен. Наша команда, яка склала основу збірної України з баскетболу 3х3, в черговий раз довела свій високий клас. У складі команди виступили – Анастасія Сидорак, Тетяна Юркевичус, Вікторія Кондусь та Анна Гвічіані. Головний тренер команди – Юрій Процюк.

Дістатися до фіналу нашим спортсменкам допомогла перемога у груповому етапі. У своїй групі А наші баскетболістки зіграли матчі з представницями Університету Чилі, Пекінського університету та японського університету Такушоку. Розпочали гру з японками та впевнено виграли поєдинок з рахунком 22:9.  У матчі з командою Чилі впродовж усього ігрового часу контролювали хід боротьби і здобули перемогу – 22:10. У заключному поєдинку групового етапу наша команда в запеклій боротьбі здолала в овертаймі господарів з Пекінського університету – 18:16. За результатом групового етапу жіноча університетська збірна України з баскетболу 3х3, яку представляв Прикарпатський університет, посіла перше місце в групі A.

У 1/8 фіналу наші спортсменки з рахунком 13:8 перемогли команду Національного університету Колумбії. Далі, на шляху до фіналу, напруженим та нелегким був поєдинок з командою Вільного Університету Амстердаму. Та, попри все, наші баскетболістки виграли цей матч з рахунком 20:16. Також переможним, на користь нашої команди, став поєдинок зі словенками. З рахунком 13:10 наші дівчата перемогли баскетболісток з Університету м.Любляни.

У фіналі суперницями наших спортсменок стала ще одна команда господарів – Університету Циньхуа. У запеклій грі наші баскетболістки лише на три очки 14:17 поступилися господаркам ігор і вибороли срібні нагороди Всесвітньої університетської ліги з баскетболу 3х3.

Нагадаємо, що жіноча студентська команда з баскетболу 3х3 Прикарпатського університету цьогоріч стала срібним призером Європейських Студентських ігор 2018, які проходили влітку в м.Коїмбра (Португалія) та виборола право представляти європейський континент на Всесвітній університетській лізі в Китаї.

  • Срібні медалі світової першості вибороли баскетболістки команди Прикарпатського національного університету на Всесвітній університетській лізі 3х3 у Пекіні