«Агенти змін» провели тренінг з фінансового моделювання проектів з використанням веб-платформи Cisco

26-27 грудня відбулися он-лайн заходи «Агентів змін» з використанням веб-платформи Cisco з експертом проектного управління, доктором економічних наук, професором кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, керівником лабораторії фінансово-інвестиційного консалтингу Тетяною Майоровою.

26 грудня керівник проекту Світлана Кропельницька та окремі фахівці проекту провели спільну веб-нараду по робочих питаннях проекту «Агентів змін». А сьогодні команда фахівців проекту та інші зацікавлені особи мали змогу отримати консультації і поради з методології фінансового моделювання проекту під час однойменного тематичного вебінару. Окрім загальних аспектів формування календарного плану-графіку проекту за методологією Ганта, управління вартістю проекту та формування його бюджету, були розглянуті конкретні приклади успішних проектів, зокрема, створення квест-кімнати для дітей з аутизмом та інші.

Ознайомитись з презентацією можна тут: