![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/ф23-1024x536.jpg)
Розпочалась виробнича практика студентів-магістрантів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» у Проектно-освітньому центрі «Агенти змін» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Майбутні фахівці відразу були залучені до діяльності Центру і взяли участь у консультаційних заходах. Зокрема, представниками кафедри фінансів економічного факультету Тетяною Мигович, Романом Щуром, Іваном Фуфальком спільно з керівником «Агентів змін» Світланою Кропельницькою проведені консультації для аплікантів конкурсу проектів «Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа», які працюють разом зі своїм наставником, доцентом кафедри туризмознавства і краєзнавства Лесею Гнатюк-Ковальською. Також за консультацією щодо проектної діяльності та співпраці кафедри всесвітньої історії нашого університету з об’єднаними територіальними громадами краю звернулася та отримала поради й рекомендації кандидат історичних наук Мар’яна Засипко.
Зробити просте складним – це просто. Зробити складне простим – це і є роботою “Агентів змін”!
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/ф21.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/ф22-1024x549.jpg)