![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/ш0299-1024x674.jpg)
На факультеті туризму вже стало доброю традицією проводити літературні читання з метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Захід приурочили до 205-ої річниці від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя.
До проведення заходу долучилися викладачі та студенти факультету. Особливості заходу додала пісня «Зоре моя вечірняя» у виконанні студентів.
«Твори геніального поета протягом століть не втратили своєї актуальності. Проведення таких літературних читань є важливим елементом сучасного виховання молоді та формування національної свідомості, особливо в умовах сьогодення. Ми раді, що наші студенти та викладачі долучилися до даного заходу і цим самим внесли свою лепту у популяризацію української культури», – зазначила заступник декана факультету туризму Раїса Загнибіда.
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/ш0284-1024x667.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/ш0294-1024x683.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/ш0269-1024x729.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/ш0304-1024x683.jpg)