На факультеті туризму відбулися літературні читання пам’яті Тараса Шевченка

На факультеті туризму вже стало доброю традицією проводити літературні читання з метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Захід приурочили до 205-ої річниці  від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя.

До проведення заходу долучилися викладачі та студенти факультету. Особливості заходу додала пісня «Зоре моя вечірняя» у виконанні студентів.

«Твори геніального поета протягом століть не втратили своєї актуальності. Проведення таких літературних читань є важливим елементом сучасного виховання молоді та формування національної свідомості, особливо в умовах сьогодення. Ми раді, що наші студенти та викладачі долучилися до даного заходу і цим самим внесли свою лепту у популяризацію української культури», – зазначила заступник декана факультету туризму Раїса Загнибіда.