Студентка-політолог Дарина Нагірняк стала призером ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Днями відбулася підсумкова науково-практична  конференція ІІ туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології.  Захід проходив у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. У конференції брали участь 25 авторів наукових студентських робіт з 19-ти закладів вищої освіти України.

За результатами науково-практичної конференції  студентка ІV курсу спеціальності «Політологія» Факультету Історії,політології і міжнародних відносин нашого університету Дарина Нагірняк здобула II-е призове місце та нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Майбутня політолог виступила з доповіддю на тему: «Громадська ініціатива та взаємодія органів державної влади і громадськості в період формування об’єднаних територіальних громад (ОТГ) на прикладі гірських територій Івано-Франківської області».

Керівник наукової роботи – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів Факультету історії, політології і міжнародних відносин Василь Марчук.