Студенти факультету туризму пройшли стажування у корпоративній школі «Hospitality Management School»

Вже другий рік поспіль відбувається Корпоративна школа «Hospitality Management School» на базі ТзОВ “Фірма “Надія”.

«Ми створили ще одну корисну платформу на нашому факультеті, яка об’єднує бізнес і освіту, студентів і практикуючих менеджерів з метою пошуку нових ідей»,  – зазначила доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Леся Польова.

Метою даного заходу є налагодження співпраці між підприємницьким сектором та освітою під час якої студенти можуть отримати елементи бінарного навчання. Адже студенти мали змогу як взяти участь у  тренінгах з організації управління і функціонування готельно-ресторанних комплексів, так і отримати досвід роботи на фронт-офісі, попрацювати в програмі Fidelio, набути практичних навичок роботи у відділі хаускіпінг. Також майбутні фахівці готельно-ресторанної справи та туризму мали нагоду проаналізувати маркетингову діяльність фірми «Надія», отримати інформацію щодо ресторанного сервісу, шведського столу, обслуговування A la Care. Під час занять студенти отримали інформацію про сучасні методи підбору персоналу та роботу з сайтами.

Координатор співпраці, Леся Польова підкреслила, що дана співпраця є позитивною як для студентів так і для бізнесу. Спілкуючись один з одним, вони відкривають нові факти, на які раніше не звертали уваги, що спричиняє замислитись над тим, що вважали другорядним. Участь у таких заходах збагачує багаж знань і дає можливість відчути теорію з практикою, що не може існувати в даній сфері відокремлено одне від одного.

  • Студенти факультету туризму пройшли стажування у корпоративній школі