Студентка факультету природничих наук Ольга Тимків стала призером всеукраїнської олімпіади з агрономії

Днями в Миколаївському національному аграрному університеті (м. Миколаїв) відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія». Учасниками заходу стали 98 учасників із 19-ти областей України.

Прикарпатський національний університет на предметній олімпіаді представляли студенти Артур Ботюк, Ольга Тимків, Людмила Томин. Їх науковий керівник – кандидат к.с.г.н., доцента і докторанта кафедри “Агрохімії та ґрунтознавства” Факультету природничих наук Уляни Карбівської.

Основна частина Олімпіади полягала у виконанні завдань та практичних робіт з дисциплін «Рослинництво», «Кормовиробництво», «Селекція і насінництво», «Землеробство», «Агрохімія» та «Захист рослин».

За результатами оцінювання визначено, переможців серед яких студентка ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” Факультету природничих наук кафедри “Агрохімії та ґрунтознавства” Ольга Тимків посіла почесне IІI місце та нагороджена дипломом.