Наші майбутні педагоги взяли участь у студентській науковій конференції в м.Краків (Республіка Польща)

Студенти Педагогічного факультету нашого університету взяли участь у II польсько-українській студентській науковій конференції з питань педагогічних досліджень (ІІ Polsko – Ukraińskie studenckie seminarium naukowe “Metody i techniki badań pedagogichnych”). Захід проходив в Інституті наук про виховання Педагогічного університету імені Комісії Національної освіти в Кракові (Республіка Польща).

Під час урочистого відкриття заходу з вітальним словом виступили представники обох університетів: з польської сторони – проректор, доктор наук, професор Катажина Потирала (dr. hab Katarzyna Potyrała); доктор наук, професор Анджей Рик (dr. hab Andrzej Ryk); з української сторони – завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Надія Луцан.

У рамках програми конференції відбулися презентації студентських наукових робіт, тематичні дискусії з питань проблем виховання, навчання та соціалізації молодшого школяра.

Студенти нашого університету презентували власні дослідження. Завершилася конференція врученням учасникам сертифікатів. Також під час перебування в Кракові наші майбутні педагоги відвідали різні навчальні та соціальні заклади, побували на екскурсії м. Краковом.