Університет допоможе Палацу Потоцьких

Прикарпатський національний університет та Комунальне підприємство „Простір Інноваційних Креацій „Палац” стали партнерами у співпраці в сфері розвитку культури, науки і бізнесу та збереження культурної спадщини.

Відповідний Меморандум 8 липня підписали ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда та директор комунального підприємства  Володимир Гайдар.

“Завдяки цій співпраці та реалізації відповідних проектів за допомогою нашого офісу АГЕНТИ ЗМІН ми зможемо розвивати нашу історичну пам’ятку архітектури – Палац Потоцьких – шляхом привернення уваги наших європейських колег. Адже Європі завжди цікаві такого типу платформи мультикультурного простору. Натомість нам це дозволить залучати інвестиції і запрошувати у місто цікаві особистості”, – зазначив ректор університету Ігор Цепенда.

Володимир Гайдар, директор КП „Простір Інноваційних Креацій „Палац” “, своєю чергою підкреслив, що Палац Потоцьких має стати платформою для комунікацій і співпраці науки, бізнесу і мистецтва. “Ми будемо формувати конкретні робочі групи, які будуть стосуватися, зокрема, і охорони культурної спадщини в плані архівних, археологічних досліджень. Крім того, фахівці університету долучаться до культурно-видовищних подій, які  будуть відбуватися у нас на платформі. Власне тому і обрали партнерів, які можуть у цьому нам посприяти”, – розповів Володимир Гайдар.