У Таллінні пройшов чемпіонат світу серед юніорів. Срібло там здобув здобув Андрій Джелеп – студент третього курсу факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету. Він вихованець Джурівської школи з вільної боротьби.
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Тел. (0342) 75-23-51, E-mail: office@pnu.edu.ua
У Таллінні пройшов чемпіонат світу серед юніорів. Срібло там здобув здобув Андрій Джелеп – студент третього курсу факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету. Він вихованець Джурівської школи з вільної боротьби.