Ректор університету Ігор Цепенда зустрівся з турецькими партнерами

18 вересня відбулася зустріч ректора університету, професора Ігоря Цепенди з турецькими партнерами з коледжу Бейсукент м.Анкара (Турецька Республіка). На ній також були присутні проректор з наукової роботи університету Валентина Якубів, декан факультету іноземних мов Наталія Яцків, завідувач кафедри англійської філології Яків Бистров, координатор з міжнародних проектів коледжу Бейсукент Ольга Аслан-Турчанінова.

У ході розмови ректор університету Ігор Цепенда та директор турецького коледжу Толги Деміра обговорили питання розвитку співпраці. Зокрема, йшлося про проходження практики студентами спеціальності “Філологія. Англійська мова і література” факультету іноземних мов в коледжі Бейсукент м.Анкара та навчання турецьких студентів в нашому університеті.

Під час двосторонньої зустрічі також обговорили питання створення в Прикарпатському університеті турецького культурного центру, який би став осередком розвитку партнерства для закладів освіти обидвох країн.