Доцент університету Олег Лущак став переможцем програми Biotech Initiative Travel Grants

Днями відбулося нагородження переможців програми Biotech Initiative Travel Grants від американсько-українського фонду (U.S.-Ukrainian Foundation). Варто зазначити, що переможці визначалися на конкурсній основі ревізійною комісією у США.

11 українських дослідників отримали тревел-гранти на закордонні поїздки. Серед переможців програми і науковець Прикарпатського національного університету, доцент кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Олег ЛущакНаш науковець отримав грант на поїздку в м. Гронінген (Нідерланди) для участі у 3-ому Форумі з молекулярної біології старіння , який відбудеться 10-12 жовтня 2019 року. 

Ініціатива Біотехнологічного фонду США та Україна, яка має на меті підвищення міцності та наочності сектору досліджень біотехнологій України, надає українським дослідникам біотехнологічної галузі фінансову допомогу з метою подорожей, що сприятимуть їх професійному зростанню, підвищенню їх репутації та України у галузі біотехнології, а також заохочує наукове співробітництво та комерціалізацію технологій. Переможці можуть використовувати фінансову винагороду для поїздок на конференції, курси, майстер-класи чи інші заходи для свого професійного розвитку. 

Детальніше про переможців програми Biotech Initiative Travel Grants – 2019 за посиланням: https://bioukraine.org/programs/travel-grants/