Вічна пам’ять

14 січня на 35-му році життя передчасно перестало битися серце доцента кафедри кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту, кандидата юридичних наук

КРУЛЯ СВЯТОСЛАВА МИХАЙЛОВИЧА

Ректорат, профспілковий комітет, колективи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Навчально-наукового юридичного інституту, кафедри кримінального права глибоко сумують з приводу смерті колеги і висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Панахида відбудеться 14 січня о 18:00 год.  за адресою – с.Лисець, вул.Січинського,6

Похорон відбудеться 15 січня о 12:00 год. за адресою – с.Лисець, вул.Січинського,6.

PS: 15 січня о 10:45 год. виїзд автобусу з двору Навчально-наукового Юридичного інституту.