Викладачі університету стали тренерами післядипломної сертифікатної програми «Менеджмент у закладах місцевого самоврядування України»

З 25 по 28 січня 2020 року викладачі університету на чолі з проектором з наукової роботи Валентиною Якубів  взяли участь у тренінгу для тренерів у рамках післядипломної сертифікатної програми «Менеджмент у закладах місцевого самоврядування України», за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

У заході брали участь міжнародні та українські експерти, спеціалісти Програми USAID DOBRE, представники органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, менеджери та державні службовці. Упродовж програми тренінгу, разом із досвідченими фахівцями учасники обговорювали актуальні питання у галузі державного управління, місцевого економічного розвитку, бюджету та управління фінансовими ресурсами, соціальних комунікацій, встановлення зовнішніх партнерських зв’язків, проектного менеджменту та лідерства. 

Захід організовано у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), (Республіка Польща), партнером Програми USAID DOBRE. Програма USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Варто також зазначити, що Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. 

За результатами співпраці із польськими колегами у Прикарпатському національному університеті вперше розпочнеться набір на сертифіковану програму післядипломного навчання для представників органів місцевого самоврядування.